Energetika.cz .:. Vše, co chcete vědět o energii, ale bojíte se zeptat...

Mapa portálu RSS Databáze firem Hestia Reklama Provozovatel

Kalendář akcíVýstavy, veletrhy, semináře od 03.08.2015 do 10.08.2015

Místo konání: Ostrava Poruba VŠ B-TU

Popis: Na základě zákona 406/2000 Sb. O hospodaření­ energií­ smí­ instalaci solární­ch termických soustav provádět pouze oprávněná osoba, která je držitelem osvědčení­ o profesní­ kvalifikaci. Pro zájemce o certifikaci jsme připravili řadu termí­nů. Bližší­ informace si vyžádejte na akademiesolar@seznam.cz

Kontakt: akademiesolar@seznam.cz

AKADEMIE MMM SOLAR, s.r.o.

Ing. Miloslav Muží­k

Místo konání: Sezimovo Ústí­ Průmyslová 631

Popis: Dovolujeme si Vás pozvat k účasti v druhé etapě projektu Moderní­ho vytápění­, se kterým máte pří­ležitost se seznámit na konzultační­m dnu organizovaném právě pro Vás. Projekt je zají­mavou výzvou pro všechny milovní­ky moderní­ho bydlení­, kteří­ se připravují­ realizovat svůj sen anebo jej právě realizují­.

Kontakt: info@bitherm.cz

ELVL s.r.o.

Průmyslová 631, Sezimovo Ústí­

Místo konání:

Popis: Instalujete tepelná čerpadla financované za podpory státní­ho nebo evropského rozpočtu? HOTJET CZ stala autorizovanou osobou dle požadavků MPO a Národní­ho systému kvalifikací­. Nyní­ u nás můžete absolvovat profesní­ zkoušku instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermální­ch systému. Osvědčení­ nelze zí­skat pro firmu, platí­ pouze pro kvalifikované osoby.

Kontakt: obchod@hotjet.cz

HOTJET CZ, s. r. o.

777 427 427


Převzato z http://www.tzb-info.cz.

Zaslat odkaz na tuto sekci přátelům...

Zpět Zpět na přední stranu

Energoblog

Dotaz - Jak zabránit strakapoudům v ničení lidských obydlí?

Jak zabránit strakapoudům v poškozování lidských staveb? Řešení výše popisovaného problému je velice obtížné. To i přesto, že se s podobným problémem, kdy strakapoudi a jejich příbuzní ničí dřevěné sruby, obložení budov, tepelné izolace, ale třeba i satelitní antény setkáváme po celém světě a poměr ...

2005-11-29

Další


Doporučujeme
Komerční sdělení
Náš e-shop

Investice do úspor energií v budovách versus budoucnost malých systémů centralizovaného zásobování teplem

obrázek - Investice do úspor energií v budovách versus budoucnost malých systémů centralizovaného zásobování teplem Trend snižování energetické náročnosti budov a jejich odpojování od CZT vede k tomu, že jsou nyní některé systémy CZT předimenzované. Teplárenské subjekty se dostávají do komplikované situace, kdy jsou povinny dodržet parametry teplonosného média potřebné pro připojené objektya to i za situace, kdy je množství dodávaného tepla velmi malé. Vznikají dodatečné náklady, které teplárenské subjekty buď nesou samy, nebo je přenášejí na odběratele tepla. Publikace rozebírá mechanismy a možné scénáře tohoto jevu.

Zobrazit všechny publikace

Nejčtenější
Komerční sdělení

Energetika.cz 2015 © Všechna práva vyhrazena Provozovatelem toho serveru je Ekowatt.

Původní Webdesign & engine navrhl TrPe - Lucifer.czPřestavba a správa LMsoft