Energetika.cz .:. Vše, co chcete vědět o energii, ale bojíte se zeptat...

Mapa portálu RSS Databáze firem Hestia Reklama Provozovatel

Kalendář akcíVýstavy, veletrhy, semináře od 31.08.2015 do 07.09.2015

Š kolení­ projektantů MaR

03-09-2015 čtvrtek 9:00

Místo konání: Klecany Třebí­zského náměstí­ 424

Popis: Pro projektanty ří­dicí­ch systémů Domat. Důraz bude kladen na nejčastěji se vyskytují­cí­ chyby, zapojení­ zemí­, ochranu proti přepětí­, napájecí­ poměry atd. Budeme se ale věnovat i komunikaci po RS485, integraci cizí­ch systémů s přihlédnutí­m k rekonstrukci starší­ch systémů MaR a ochraně investic, sí­ŠĄovým topologií­m, možnostem záznamu dat do databází­ i další­m tématům, která při projektování­ přinášejí­ nejví­ce otazní­ků.

Kontakt: skoleni@domat.cz

Domat Control System s.r.o.

461 100 823

Místo konání: Sezimovo Ústí­ Průmyslová 631

Popis: Dovolujeme si Vás pozvat k účasti v druhé etapě projektu Moderní­ho vytápění­, se kterým máte pří­ležitost se seznámit na konzultační­m dnu organizovaném právě pro Vás. Projekt je zají­mavou výzvou pro všechny milovní­ky moderní­ho bydlení­, kteří­ se připravují­ realizovat svůj sen anebo jej právě realizují­.

Kontakt: info@bitherm.cz

ELVL s.r.o.

Průmyslová 631, Sezimovo Ústí­

Střechy, fasády a zateplení­ objektů

03-09-2015 čtvrtek 8:30 14:00

Místo konání: Brno Kongresové centrum BVV, Výstaviště 1

Popis: Hlavní­ téma: Úpravy zateplovací­ch systémů. Š ikmé střechy a provětrávané fasády (střešní­ krytiny, fasádní­ desky, hydroizolační­ vrstvy). Program a další­ informace naleznete v přiložené pozvánce. Seminář je zařazen do programu celoživotní­ho vzdělávání­ členů ČKAIT i ČKA.

Kontakt: azpromo@azpromo.cz

AZ Promo s.r.o.

Tel.: 286 882 025

Místo konání: Hradec Králové Hotel Černigov, Riegrovo nám. 1494

Popis: Pořádají­cí­ firmy Danfoss, obchodní­ divize Junkers a Dakon, KSB-pumpy a armatury si Vás dovolují­ pozvat na seminář zaměřený na technologie pro vytápění­ - inovace v oblasti kotlů odpoví­dají­cí­ změnám v legislativě, zkušenosti z aplikací­ bezdrátové regulace a navrhování­ energeticky úsporných čerpadel.

Kontakt: stp@stpcr.cz

Společnost pro techniku prostředí­


Převzato z http://www.tzb-info.cz.

Zaslat odkaz na tuto sekci přátelům...

Zpět Zpět na přední stranu

Energoblog

Dotaz - Jak zabránit strakapoudům v ničení lidských obydlí?

Jak zabránit strakapoudům v poškozování lidských staveb? Řešení výše popisovaného problému je velice obtížné. To i přesto, že se s podobným problémem, kdy strakapoudi a jejich příbuzní ničí dřevěné sruby, obložení budov, tepelné izolace, ale třeba i satelitní antény setkáváme po celém světě a poměr ...

2005-11-29

Další


Doporučujeme
Komerční sdělení
Náš e-shop

Investice do úspor energií v budovách versus budoucnost malých systémů centralizovaného zásobování teplem

obrázek - Investice do úspor energií v budovách versus budoucnost malých systémů centralizovaného zásobování teplem Trend snižování energetické náročnosti budov a jejich odpojování od CZT vede k tomu, že jsou nyní některé systémy CZT předimenzované. Teplárenské subjekty se dostávají do komplikované situace, kdy jsou povinny dodržet parametry teplonosného média potřebné pro připojené objektya to i za situace, kdy je množství dodávaného tepla velmi malé. Vznikají dodatečné náklady, které teplárenské subjekty buď nesou samy, nebo je přenášejí na odběratele tepla. Publikace rozebírá mechanismy a možné scénáře tohoto jevu.

Zobrazit všechny publikace

Nejčtenější
Komerční sdělení

Energetika.cz 2015 © Všechna práva vyhrazena Provozovatelem toho serveru je Ekowatt.

Původní Webdesign & engine navrhl TrPe - Lucifer.czPřestavba a správa LMsoft